React Native ile iOS ve Android Uygulama Geliştirme ve Redux

React Native, iOS için Swift, Objective C veya Android için Java dillerini kullanmadan bu diller ile yazılmış uygulamalara eşdeğer uygulamalar geliştirebileceğiniz bir Framework’tür. Bu Framework’ü derslerimiz ile birlikte oldukça kolay ve eğlenceli bir yolla öğrenebilirsiniz.

Bu ders size React Native ile hızlı bir şekilde hem iOS hem de Android platformlarına nasıl ‘native uygulama’ geliştirebileceğinizi görsel arayüzlerle birlikte basitçe öğretir.

Her iki işletim sistemi üzerinden uygulama geliştirmeyi destekleyen bir eğitim içeriğine sahiptir. (Bilgisayarınız ister Mac ister Windows olsun, hiç fark etmez! )

Mobil yazılımda yeni iseniz veya uzman olsanız dahi hala kafanızı kurcalayan kısımlar var ise bu eğitim ile karmaşık birçok yapıyı oldukça kolay bir biçimde uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz.

Hem OSX hem de Windows desteklenir!

Bu eğitimle birlikte, artık karmaşık sayfa yapılarını küçük yapılara bölüp daha kolay hale getirerek büyük proje uygulamalarınızı geliştirebileceksiniz!

Eğitim boyunca 3 farklı uygulama geliştirerek, uygulama geliştirme süreçlerine hakim olacak ve kendi projelerinizi kolaylıkla geliştirebileceksiniz.

React Native ile neler öğrenceğiz? 

  1. Firebase ile Kimlikdoğrulama (Authentication), 
  2. Redux Framework’ü,
  3. HTTP Request,
  4. JSON Datası Kullanımı,
  5. Firebase ile GET, POST İşlemleri,
  6. Navigasyonun Yapısı,
  7.  App Icon(Uygulama iconu), 
  8. Uygulama Splash Screen(Açılış ekranı), 
  9. Generating Signed APK (Play Store göndermek için APK imzalama ),
  10. Itunesconnect’e Apple Store İçin Build Gönderme,

Ve çok daha fazlası bu eğitimde sizi bekliyor!

Kursa sadece 24,99 TL’ye bu linkten kayıt olabilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.